10 Gusht, 2018

Konfirmohet shtatzania e Loredanës

Prej javësh tashmë aludohej se këngëtarja dhe partnerja e Mozzik, Loredana është në pritje të ëmbël. Bukuroshja është përpjekur të fshehë barkun e fryrë në fotot online madje është komentuar nga fansat edhe për disa kilogramë më tepër. Pak orë më ... Lexo »

Gusht 10, 201810 Gusht, 2018

Brenda 21-vjetorit të Kylie Jenner

Kylie Jenner, më e vogla e familjes Kardashian feston sot 21 vjetorin e lindjes dhe ka organizuar një festë të madhe me familjen e shoqërinë. Ka patur spekulime që familja është përcarë pasi ka patur sherr mes motrave të mëdha, ... Lexo »

Gusht 10, 2018


10 Gusht, 2018

Cher sjell hitin e njohur të ABBA

Këngëtarja e njohur Cher ka lançuar versionin e saj të këngës së njohur nga ABBA. Në shtator ajo do të lançojë një album me versionet e saj të këngëve të njohura të ABBA. Megjithatë, ikona Cher nuk na ka lënë të ... Lexo »

Gusht 10, 2018