11 Gusht, 2018

Marilyn Manson akuzohet për abuzim seksual

Këngëtari i famshëm Marilyn Manson nuk do të gjykohet rreth akuzave të një gruaje për dhunë fizike dhe përdhunim. Avokati i 49-vjeçarit dha një intervistë për “TMZ” ku tregoi se klienti i tij nuk do të shkojë në gjykatë dhe ... Lexo »

Gusht 11, 2018


11 Gusht, 2018

Arsenali gradon zv.kapiten Granit Xhakën

Trajneri i ri i Arsenalit, Unai Emery ka zyrtarizuar edhe hierarkinë e skuadrës së tij në fushë dhe në dhomat e zhveshjes, në një rol që ka ndikim edhe në marrëdhëniet me drejtuesit. Tekniku i skuadrës londineze ka emëruar mbrojtësin ... Lexo »

Gusht 11, 2018
11 Gusht, 2018

Rita ndan momente nga koncerti “UNICEF”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora mbrëmë ka performuar në Itali. Gjatë tërë ditës ajo u argëtua pafund me familjen dhe miqtë në Itali nga edhe solli imazhe të shumëllojshme. Nga performanca e mbrëmshme Rita duket tejet e mahnitshme dhe ... Lexo »

Gusht 11, 2018


11 Gusht, 2018

Ludacris në ndihmë të njerëzve në nevojë

Kohëve të fundit Ludacris është raportuar t’u ketë ndihmuar personave në nevojë. Reperi duket se ka një “hobi” për të shëtitur rreth e rreth supermarketeve dhe t’u ndihmojë personave që duken se kanë nevojë. Së fundmi, një grua e quajtur ... Lexo »

Gusht 11, 2018