22 Maj, 2017

Dush me shampanjë në konferencë shtypi (Video)

Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane bëri një dush me shampanjë gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes së fituar nga skuadra e tij ndaj Malagës. Duke festuar fitoren e titullit kampion, Marcelo, Morata, Lucas, Danilo dhe Casemiro hynë në ... Lexo »

Maj 22, 2017

22 Maj, 2017

Rikthehet ‘Terminator’

Arnold Schwarzenegger ka konfirmuar se do të luajë rolin e Terminator, për serinë e 6-të të tij, teksa mbush 70 vjeç. Aktori, dhe ish guvernatori i Kalifornisë, tha se së fundmi është takuar me producentin James Cameron për të diskutuar ... Lexo »

Maj 22, 201722 Maj, 2017

Rezarta Shkurta provokon me fotot e fundit

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka fituar sot vëmendjen e të gjithëve, jo nëpërmjet këngëve të reja, por nëpërmjet fotografive që me shumë gjasë janë shkëputur nga ndonjë fotosesion i fundit i saj. Por ky set fotografik duket se do të jetë ... Lexo »

Maj 22, 201722 Maj, 2017

Kur festën e beqarisë e bën me burra

Kur një studente e inxhinerisë kuptoi që kishte më shumë shokë sesa shoqe i erdhi në mendje një ide e mrekullueshme  kur dita e saj e dasmës u afrua. Rebeca Brantes nga Brazili ishte vetëm një nga 4 femrat në ... Lexo »

Maj 22, 2017