24 Qershor, 2017

Bebe Rexha sulmon publikisht Rihhanën?!

Duket se këngëtarja dhe tekstshkruesja me origjinë Shqiptare ka një hatërmbetje që e ka mbajtur për vite të fshehur kundrejt Rihannës. Duket se kënga “Monster” e Rihannës dhe Emimen-it ka qenë pikënisja e një urrjetjeje kaq të madhe të cilën ... Lexo »

Qershor 24, 201724 Qershor, 2017

Kritikohet ashpër Iggy Azalea

Pritej një bashkëpunim i mundshëm midis reperes Iggy Azalea dhe këngëtares amerikane Halsey, por kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë duke zhgënjyer kështu edhe pritshmëritë e fansave. Halsey duket se nuk ka aspak dëshirë ta punojë me reperen australiane ... Lexo »

Qershor 24, 2017


24 Qershor, 2017

Dua Lipa realizon një ëndërr të madhe…

Kohët e fundit këngëtarja me origjinë Shqiptare Dua Lipa ka qenë në qendër të vëmendjes së medias rozë për lidhjet, ndarjet dhe njohjet e reja. Ndërkohë që ajo ka ruajtur privatësinë në heshtje e me profesionalizëm ka bërë që puna ... Lexo »

Qershor 24, 2017


24 Qershor, 2017

Njihuni me klonin e Blac Chyna

Ajo është një nënë, një yll reality, biznesmene, ambasadore markash, biznesmene, ambasadore markash. nPor Blac Chyna ka treguar talentin e saj në Snapchat teksa shijon një udhëtim me makinë me një mikeshën e saj të quajtur Star Divine. Të ... Lexo »

Qershor 24, 201724 Qershor, 2017

Era Istrefi paralajmëron ‘tërmetin’ e radhës

Pasi lançoi këgën e parë ndërkombëtare “Redrum”,ka firmosur disa kontrata për të qenë fytyra e markave më prestigjoze në botë, si ‘Guess’ apo ‘Sinfulcolors’, artistja shqiptare ka paralajmëruar për prurjen e re në karrierën e saj, tashmë jashtë kufijve. ... Lexo »

Qershor 24, 2017


24 Qershor, 2017

Gigi Hadid nga shtarti në rrugë

Duket se pizhamet janë kthyer në trend kohët e fundit. Këtë e tregoi edhe Gigi Hadid  në daljen e saj të fundit. Ajo nuk ka as reçipeta dhe as është munduar të mbërthejë një kopsë për të mos shfaqur aq shumë ... Lexo »

Qershor 24, 2017