29 June, 2020

Tristan, urim të ngrohtë për ditëlindjen e Khloe

Khloe Kardashian dje festoi ditëlindjen e saj të 36-të. Shumë prej familjarëve të saj kanë përdorur rrjetet sociale për ta, përfshirë këtu edhe ish-partnerin. Tristan Thompson është basketbollisti i njohur, i cili tashmë ndan një vajzë me 36 vjeçaren, por që ... Lexo »

June 29, 2020


29 June, 2020

Flor Binaj shërohet nga Koronavirusi

Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, duket se ia ka dalë të mposhtë Koronavirusin. Ai ka treguar përmes një postimi në ‘Instastory’ se më në fund Covidi e la. “Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata ... Lexo »

June 29, 2020


29 June, 2020

Blue Ivy bën histori në “Bet Awards”

Fituesja më e vogël këtë vit në “Bet Awards” është vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy. Ky çmim iu dha për këngën “Brown Skin Girl” bashkëpunim me Wizkid dhe Saint Jhn. Edhe Beyonce mori një çmim, atë të “Humanitarian ... Lexo »

June 29, 2020


27 June, 2020

Valbona shëtit me delfinët në Detin Jon

Një surprizë e këndshme e ka pritur sot ish-missin shqiptar Valbona Salimllari, kur delfinët janë shfaqur në ujrat e kristalta të Jonit, ndërkohë që bukuroshja po pushonte me familjen. Këtë eksperiencë ka dashur ta ndajë me ndjekësit e saj duke ... Lexo »

June 27, 2020
27 June, 2020

Dhurata Dora publikon këngën e re “Ferrari”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “Ferrari” mban titullin kënga e saj e re, e cila është ritmike-verore. Kënga është kompozuar nga Djr Beatz, Tonic, Bannzz dhe Avaxus, ndërsa tekstin e kanë ... Lexo »

June 27, 202027 June, 2020

Publikohet filmi për “Eurovision”

Për ata që ende ndjehen të shqetësuar pas anulimit të konkursit të sivjetëm të këngës “Eurovision”, erdhi një komedi nga Will Ferrell që është ashtu si vetë nata e “Eurovision”-it. Ferrell luan rolin e Lars Erickssong, një version islandez i ... Lexo »

June 27, 2020


27 June, 2020

Gold Ag ndan foto nga dasma

Këngëtari i njohur Arian Agushi u martua pak muaj më parë, në një ceremoni private. Gjatë gjithë kohës reperi Gold Ag, është munduar që ta mbajë të shoqen larg vëmendjes së mediave. Por së fundmi teksa kanë marrë fotografitë e dasmës, ... Lexo »

June 27, 2020