12 Dhjetor, 2015

Paris, arrihet marrëveshja për klimën

Pas gati dy javësh negociatash intensive, në Paris të Francës, delegatë nga 172 vende të botës kanë arritur një pakt të ri global mbi klimën, që do të parashtrojë strategjinë afatgjatë mbi mënyrat sesi do të mund të përballohen ... Lexo »

Dhjetor 12, 201512 Dhjetor, 2015

Rita Ora, kjo babagjyshe seksi

Këngëtarja Rita Ora është parë tejet provokuese dhe seksi, teksa ka pozuar për kalendarin e revistës LOVE, në prag të festave të fundvitit.25- vjeçarja me origjinë nga Kosova, është shfaqur në versionin e “babagjyshit” por me shumë më pak ... Lexo »

Dhjetor 12, 201511 Dhjetor, 2015

Kush është kjo?

Flokët kanë qenë gjithmonë një tipar dallues i saj. Me rasta, me ngjyra të ndryshme, nga roza tek e zeza, nga e verdha tek bluja, këngëtarja nga Kosova, Era Itsrefi, nuk ka rreshtur kurrë se habituri fansat. Këtë e ... Lexo »

Dhjetor 11, 2015