14 Dhjetor, 2015

Bar mbi bar

Gjigandi i të brendshmeve, Agent Provocateur ka lançuar në një kalendar koleksionin pranverë-verë 2016 të të brendshmeve dhe ka zgjedhur si modele Bar Refaeli,30- vjeçaren që në këto foto duket mahnitëse. Fotot janë realizuar në një fshat të Parisit ... Lexo »

Dhjetor 14, 2015


14 Dhjetor, 2015

Ed Sheeran shkëputet nga gjithçka

Këngëtari i njohur Ed Sheeran, ka anoncuar për fasat e tij se do të bëj një shkëputje nga gjithça për një periudhë 9-mujore. Pas përfundimit të 179 shfaqjeve në të gjithë globin duke përmbyllur në vendlindjen e tij në ... Lexo »

Dhjetor 14, 2015
12 Dhjetor, 2015

Durrës, përfshihet nga flakët një makinë

Një makinë është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Durrësit. Automjeti tip “Volkswagen Polo”  u përfshi nga zjarri, mesditen e sotme, por fatmirësisht pa të lënduar. Nuk dihen ende rrethana e kësaj ngjarje, ndërsa nga ana e ... Lexo »

Dhjetor 12, 2015