20 Gusht, 2015

OSHEE: Janë riparuar të gjitha defektet

OSHEE njofton se janë rikthyer në punë nënstacionet e dëmtuara nga shirat e rrembyer te mbremjes se djehsme. Sipas informacionit zyrtar, avari kanë pasur linjat 30 kV Shkozet- Shijak, Shijak – Fllakë . Gjithashtu u dëmtua dhe transformatori në ... Lexo »

Gusht 20, 201519 Gusht, 2015

Jep dorëheqjen mbretëresha e sfilatave

Supermodelja Cara Delevingne, në moshën 23 vjeçare ka vendosur që ti japë fund botës së modelimit. Bukuroshja e super paguar ka vendosur që ti dedikohet aktrimit dhe muzikës, ndërsa ka thënë se ndjehej mjaft e lodhur. Ndonëse nuk pritej ... Lexo »

Gusht 19, 201519 Gusht, 2015

Rita Ora publikon klipin me Chris Brown

Rita Ora dhe Chris Brown kanë publikuar vidioklipin e këngës më të re që kanë realizuar sëbashku “Body On Me”.Ashtu siç ishte paralajmëruar nga vete kengetaret  kënga shoqërohet nga një klip me skena “hot” të realizuara mes Ritës dhe ... Lexo »

Gusht 19, 2015

19 Gusht, 2015

Kamëz, aksidentohet kryebashkiaku Xhelal Mziu

Makina me të cilën udhëtonte kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu është aksidentuar mesditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur pranë një pike karburanti në afërs të Kamzës. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se kryebashkiaku Mziu ka pësuar vetëm ... Lexo »

Gusht 19, 2015