28 Dhjetor, 2015

Vritet në Turqi aktivisti anti- ISIS

Një aktivist anti-ISIS është qëlluar për vdekje në mes të ditës në Turqi. Nga raportet e deritanishme, për vrasjen e regjizorit Naji Jerf është përdorur një pistoletë me silenciator.Ngjarja ndodhi në qendrën e qytetit Gaziantep, pranë kufirit me Sirinë. ... Lexo »

Dhjetor 28, 201528 Dhjetor, 2015

Rihanna ekspozon hiret me veshjen e saj

Ajo po kalon disa ditë pushimesh, duke u relaksuar pas koncerteve dhe regjistrimeve të këngëve të reja .Këngëtarja Rihanna është rikthyer në vendlindjen e saj në Barbados, ku për shkak të veshjes së guximshme ka tërhequr vëmendjen. 27- vjeçarja ... Lexo »

Dhjetor 28, 2015