30 Dhjetor, 2015

Era sjell këngën e re “Bonbon"

Era Istrefi prapë ka befasuarne prag te fundvitit. Bonbon quhet kënga e saj më e re dhe është e një zhanri pak më të lehtë, por me stil të veçantë, ashtu sikurse dinë Era.Era, këtë vit ishte njëra prej ... Lexo »

Dhjetor 30, 2015
29 Dhjetor, 2015

PD, Tabaku: Fundvit i hidhur për shqiptarët

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetes Jorida Tabaku, ka deklaruar se në tre muajt e fundit “janë hequr plot 2500 familje nga listat ekonomike për të bërë të mundur lejimin e shpenzimeve të luksit të qeverisë”.Vetëm 2000 lekë shpërblim, që nuk ... Lexo »

Dhjetor 29, 2015

29 Dhjetor, 2015

Bomba nga Franca, PSG kërkon yllin e Barcelonës

Merkatoja e muajit janar pritet të sjellë zhvillime të rëndësishme tek kampionët e Francës. PSG është ka në qendër të objektivave të saj, mesfushorin e Barcelonës, Sergio Busquets.Sipas “Le Parisien” trajneri Laurent Blanc është në kërkim të një mesfushori ... Lexo »

Dhjetor 29, 2015