5 Janar, 2016

Identifikohen britaniku në videon e ISIS-i

I ashtuajturi “Xhihadisti i ri John”, personi që shfaqet kërcënues në videon e fundit të lëshuar nga Shteti Islamik, ku ekzekutohen pesë pengje, sipas medias është britaniku Siddharta Dhar, me banim në Londrën lindore, i cili ka udhëtuar në ... Lexo »

Janar 05, 20164 Janar, 2016

Chris Brown godet një tjeter femër

Këngëtari Chris Brown akuzohet se ka gjuajtur modelen Liziane Gutierrez pasi ajo nxorri telefonin e saj në një festë private dhe i bëri një foto artistit. Ngjarja ndodhi në hotelin Palms në Vegas dhe modelja braziliane pretendon se Chris ... Lexo »

Janar 04, 2016


4 Janar, 2016

Caytlin Jenner mama?!

Caitlyn Jenner ka shokuar miqtë e saj teksa është shprehur se dëshiron të adoptojë një fëmijë në 2016-tën. “Ajo e sheh këtë vit si një fillim të ri dhe mënyra më e mirë është krijimi i një familjeje të ... Lexo »

Janar 04, 2016

4 Janar, 2016

Enca mbi peshë, upsss celuliti

Këngëtarja e re Enca Haxhia duket se nuk ndalet përballë kritikave për mbipeshën. Një koncert i fundit i Encës në diasporë ka bërë që mediat online të shpërthejnë me komente negative ndaj këngëtares. Aspak e ngjashme me Encën e ... Lexo »

Janar 04, 2016


4 Janar, 2016

Zayn Malik nudo në shtratin e Gigi Hadid

Modelja bukuroshe Gigi Hadid a vendosur të ngacmojë fansat në këto ditë të para të vitit 2016. Në profilin e saj në Instagram, ka postuar një foto ku tregohet vetëm trupi nudo i një djali duke përkëdhelur një kotele. ... Lexo »

Janar 04, 2016