14 Mars, 2016

Kylie Jenner pantera e re e Puma-s

Kylie Jenner kishte shkaktuar shumë thashetheme këtë vit kur u kuptua se ajo do të jetë fytyra e re e makrës së njohur Puma. Shumë njerëz u çuditën dhe e komentuan këtë si një surprizë për të gjithë. Tani edhe pak ... Lexo »

Mars 14, 2016


14 Mars, 2016

Emina Çunmulaj skulpturon barkun shtatzënë

Supermodelja shqiptare Emina Çunmulaj është duke kaluar javët e fundit të shtatzënisë, ndërsa dëshiron që të mbajë mend gjatë këto momente dhe ndër të tjera ka modeluar në skulpturë barkun e saj shtatzënë.  Këtë e ka bërë të ditur Çunmulaj ... Lexo »

Mars 14, 201614 Mars, 2016

Elbasani feston Ditën e Verës

Atmosfera festive e Ditës së Verës në qytetin e Elbasanit ka mbushur bulevardin kryesor që në orët e para të mëngjesit. Qindra vizitorë nga e gjithë Shqipëria dhe trojet shqipfolëse kanë zgjedhur të festojnë ardhjen e stinës së ngrohtë ... Lexo »

Mars 14, 201614 Mars, 2016

Lulzim Basha, vizitë zyrtare në SHBA

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është nisur sot për një vizitë në SHBA. Sipas njoftimit të PD-së, Basha do të takohet me zyrtarë të lartë të administratës dhe politikës amerikane. Në këtë vizitë ai shoqërohet nga një delegacion ... Lexo »

Mars 14, 2016


14 Mars, 2016

Erdoan: Do të gjunjëzojmë terrorrizmin

Pas shpërthimit të fuqishëm në Ankara që vrau 34 persona dhe plagosi 125 të tjerë, Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdoan, ka premtuar se terrorizmi do të gjunjëzohet. Ndërkohë, ministri i Brendshëm, Efkan Ala, tha se përgjegjësit e këtij ... Lexo »

Mars 14, 201614 Mars, 2016

Njihuni me Spiderman-in e ri

Pak ditë më parë njerzit patën munësinë të shikonin Spiderman-in e ri,në klipin prezantues të filmit “Capitain America: Civil War”. Aktori që do të luajë njeriun merimangë këtë herë është Tom Holland. Peter Parker i ri është vetëm 19 – ... Lexo »

Mars 14, 2016