17 Gusht, 2015

Aplikacion për të raportuar plehrat

“Mbajmë pastër, raportojmë plehrat”, është aplikacioni i ri i kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Ai i ka kërkuar sërish qytetarëve të organizohen për t’iu bashkuar fushatës së 4 shtatorit për pastrimin e kryeqytetit. Në një postim në ... Lexo »

Gusht 17, 201515 Gusht, 2015

Pogradec, konstituohet Këshilli Bashkiak

Pas një ngërçi të gjatë është bërë konstiutimi i Këshillit Bashkiak të Pogradecit, ndërsa Eduart Kapri ka marrë zyrtarisht mandatin e kryebashkiakut të këtij qyteti.Mbledhja ka zgjatur për mëse 4 orë, ndërsa prej fillimit është shoqëruar me pengesa që ... Lexo »

Gusht 15, 2015
15 Gusht, 2015

Babë e bir tregojnë muskujt

Ai është i njohur për shfaqjen e muskujve të tij, teksa kërcen në një jaht luksoz, apo kur pozon për fushatë reklamash të veshjeve intime. Por duket se ylli i futbollit, Cristiano Ronaldo tashmë ka nisur truket e biznesit ... Lexo »

Gusht 15, 2015


15 Gusht, 2015

RiRi, anëtarja më e re e "The Voice US"

Pjesëmarrësit e "The Voice US" do të marrin këshilla nga ylli i muzikës Rihanna këtë sezon, pasi ajo i është bashkuar këtij paneli. Këngëtarja do jetë përkrah kolegëve të saj Blake Shelton, Adam Levine, Gwen Stefani dhe Pharrell Williams. ... Lexo »

Gusht 15, 2015