11 Mars, 2016

Arritja më e madhe e Beyonce

Ajo është një ikonë, muzika e së cilës do të futet në histori, por kjo nuk është ndonjë arritje e madhe për Beyonce. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Beyonce është shprehur se sjellja në jetë e Blue Ivy ... Lexo »

Mars 11, 2016

11 Mars, 2016

Basha në Prishtinë: Jo gazit në Kuvend

Kryetari i Partisë Demokratike shqiptare, Lulzim Basha, gjatë qëndrimit në Kosovë ka qenë i pranishëm në mjediset e Kuvendit, kur deputetët e opozitës po hidhnin gaz lotsjellës gjatë seancës plenare. Pas takimit me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli, i ... Lexo »

Mars 11, 201611 Mars, 2016

Zyrtare! Jolie dhe Pitt do të divorcohen

Është tashmë zyrtare, Brad Pitt dhe Angeline Jolie do të divorcohen. Mediat e huaja kanë kohë që flasin për një ndarje mes çiftit dhe se Brad nuk jeton më me bashkëshorten dhe fëmijët e tij. Pasi është përfolur për shumë ... Lexo »

Mars 11, 2016


11 Mars, 2016

A u kopjua kënga e Norës? Flasin producentët

Këngëtarja e famshme shqiptare Nora Istrefi është rikthyer me projektin e saj më të ri të titulluar “Sa t’kom dasht” por është sulmuar me pretendimin se  kënga është e kopjuar. Në lidhje me këtë, kanë reaguar producentët e saj, Nurteel Morina ... Lexo »

Mars 11, 2016