12 Mars, 2016

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Liri”

Dafina Zeqiri ka publikuar klipin e këngës më të re e cila mban titullin “Liri”. Kënga është punuar në bashkëpunim me producentin Mixey nga Authentic Ent. Videoklipi u realizua nga PinkMoon në disa prej pikave më interesante në Kosovë. Përgatiti: ... Lexo »

Mars 12, 2016


12 Mars, 2016

JLo, e mahnitshme me minifund rozë

Është e famshme për format e saj trupore ndaj  46-vjeçarja Jennifer Lopez nuk ka nguruar të tregoi trupin e saj të tonifikuar me një minifund rozë në sheshxhirimin e “American Idol".E veshur me taka të larta, këngëtarja eshte fotografuar ... Lexo »

Mars 12, 201612 Mars, 2016

Jonida Maliqi si Kim Kardashian

Jonida Maliqi është tashmë një ndër idhujt për të rinj, lidhur me paraqitjen e saj. Teksa veshjet e saj dallohen për stilin unik, ajo herë pas here shpreh me anë të fustaneve edhe shijet e ngjashme me personazhe mjaft ... Lexo »

Mars 12, 2016


12 Mars, 2016

Venera dhe Lindi së shpejti prindër ?

Burime pranë çiftit më simpatik të skenës shqiptare, Venera Lumani dhe Lindi Islami , kanë thënë se ata së shpejti do të bëhen prindër. Ende nuk e dimë me siguri, por thashethemet e para që qarkullojnë thonë se Venera ... Lexo »

Mars 12, 2016