25 Prill, 2016

Këngëtari ndahet nga jeta në skenë, duke kënduar

Këngëtari i muzikës kongoleze Papa Wemba, ka humbur jetënashtu sië do të dëshironte çdo këngëtar, në skenë. Ngjarja ka ndodhur të dielën teksa këngëtari, këndonte në një koncert në Bregun e Fildishtë. Ndërsa balerinët vallëzonin këngëtari është rrëzuar në skenë,deri sa ... Lexo »

Prill 25, 2016
25 Prill, 2016

Beyonce pubikon foto nga jeta private

Beyonce ka zbuluar për të gjithë fansat momente nga jeta e saj private, që pritet të shfaqen në filmin e ri “Lemonade. Në projektin e ri këngëtarja ka përfshire video dhe foto të filmuara në shtëpi, duke filluar që nga ... Lexo »

Prill 25, 2016


24 Prill, 2016

Jessica Alba, vitet janë thjesht numra

Jessica Alba ka gjetur kohë për të kaluar momente të bukura edhe me nënën e saj, pavarësisht angazhimeve në kompaninë që drejton. Aktorja 35-vjeçar ishte në Hauai të premten, ku ka marrë të gjithë vëmendjen me trupin e saj ... Lexo »

Prill 24, 2016