9 Korrik, 2016

Zana Krasniqi shtatzënë për herë të dytë

Bukuroshja nga Kosova, Zana Krasniqi është shtatzënë për herë të dytë. Gazeta ‘Express’, ka siguruar disa fotografi të modeles, në të cilat Zana shihet se është me pushime në Shëngjin, përkatësisht te ‘Rana e hedhur’. Në këto foto, ajo ... Lexo »

Korrik 09, 2016

9 Korrik, 2016

Tiranë, 4 të arrestuar për prostitucion

Në kuadër të operacionit “Deep”, Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona për shfrytëzim prostitucioni, mbajtjes së lokaleve për prostitucion dhe ushtrimit të prostitucionit. Të arrestuarit janë A.Sh., 61 vjeç, banuese në Tiranë, S.H., 31 vjeç, banues në Elbasan, ... Lexo »

Korrik 09, 20169 Korrik, 2016

Yjet e “Made in Chelsea” në Kanë

Yjet e serialit të famshëm “Made in Chelsea”, Louise Thompson dhe Jess Woodley janë shfaqur tejet provokuese ndërsa janë duke pushuar në Kanë të Francës. Louise Thompson është fotografuar me bikini të verdha, ndërsa duket perfekte. Ajo ka postuar edhe ... Lexo »

Korrik 09, 2016


9 Korrik, 2016

Akrobatja Britney Spears

Është në një formë fizike të shkëlqyer dhe Britney Spears e tregon këtë me fotot e saj të cilat i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja 34-vjeçare ka punuar së tepërmi në palestër kohët e fundit dhe rezultatet kanë qenë më ... Lexo »

Korrik 09, 2016