2 Nëntor, 2015

Leo Messi do të mungojë ndaj Realit

Leo Messi nuk ia del mbanë që të jetë gati për sfidën ndaj Realit të Madridit. Lajmi publikohet nga e përditshmja “Sport”, sipas së cilës riaftësimi i sulmuesit argjentinas po vijon me një ritëm më të ngadaltë nga sa ... Lexo »

Nëntor 02, 201531 Tetor, 2015

Rihanna nudo në klipin e ri

Rihanna është shfaqur nudo në skenat e reja për kripin e ri, mirëpo ajo ka fshirë disa nga skenat të cilat përmbanin tortura në klip, shkruan Mirror. Kengetarja nuk është nga ato që turpërohet për skenat nudo në publik. ... Lexo »

Tetor 31, 2015


31 Tetor, 2015

Rama: Informaliteti, shkaku kryesor i ekonomisë

Kryeministri Edi Rama deklaroi se nuk mund të kundërshtohet aksioni i ndërmarrë nga qeveria kundër informalitetit dhe evazionit fiskal me flamurin e mbrojtjes së të varfërve.Në fjalën e mbajtur në takimin me strukturat tatimore dhe biznesin me temë “Beteja ... Lexo »

Tetor 31, 2015