4 Maj, 2016

Beyonce është muza e kësaj dive botërore!

Duket se Beyonce është artistja më frymëzuese për kengetaren britanike, Adele. 27 vjeçarja, ka ndarë një fotografi në rrjetin social Instagram, teksa shihet duke përqafuar një poster gjigant, lëshuar nga albumi i fundit i Beyonce, ‘’Lemonade’’. Ndërkaq fotografinë e saj Adele, ... Lexo »

Maj 04, 2016
4 Maj, 2016

Kur Kelly Rohrbach bën dush…

Kelly Rohrbach po tërheq vëmendjen e të gjithëve në sheshxhirimin e filmit “Baywatch”. Bukuroshja 26-vjeçare dukej spektakolare me një kostum banjoje të kuq, që i tregonte trupin e tonifikuar. Kelly luan rolin e C.J. Parker në film, rolin që bëri ... Lexo »

Maj 04, 2016


4 Maj, 2016

Pse nuk mori pjesë Rihanna në Met Gala?

Sikurse ndodh në evente të tilla madhështore si Met Gala, të gjithë i kanë sytë tek yjet e preferuar të tyre, por edhe vetë yjet tek veshjet dhe performancat e njëri-tjetrit. Fansat kanë qenë duke pritur kalimin e saj në ... Lexo »

Maj 04, 20164 Maj, 2016

Vicky Pattison tregon frytet e palestrës

Vicky Pattinson ka treguar frytet e lodhjes së saj në palestër teksa ka publikuar disa foto prapaskenave të setit fotografik në Tenerife këtë fundjavë. E veshur me bikini jeshile, ish ylli i reality show Geordie Shore ka kënaqur të gjithë ... Lexo »

Maj 04, 2016


4 Maj, 2016

Cate Blanchett zgjidhet ambasadore e UNHCR

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për refugjatët, UNHCR, ka bërë të ditur se ka caktuar aktoren fituese të cmimit Oskar, Cate Blanchett, si ambasadore e Vullnetit të Mirë të saj. Lajmi u bë publik pasi aktorja Cate Blanchett është rikthyer ... Lexo »

Maj 04, 2016


3 Maj, 2016

Censurohet spoti publicitar i Bar Rafaelit

Spoti me kostum banjoje “Hoodies”, që sheh si protagoniste modelen izraelite Bar Rafaeli, është censuruar nga “Second Broadcasting Authority for Television and Radio”, autoriteti i kontrollit të televizionit izraelit. Reklama me bikini, shkruan gazeta “Times of Israel”, që shfaq ... Lexo »

Maj 03, 2016


3 Maj, 2016

Dëshironi të drekoni zhveshur në Londër?

Dëshironi të drekoni zhveshur në Londër? Epo mbaji rrobat veshur dhe për momentin qëndroni në radhën e gjatë. Më shumë se 32 mijë persona kanë firmosur për të drekuar në Bunyadi, një restorant në kryeqytetin britanik ku për herë të ... Lexo »

Maj 03, 2016