30 Janar, 2016

Van Gaal, i kënaqur me lojtarët e Man. Utd

Luis Van Gaali i ka shpëtuar edhe këtë radhë largimit të parakohshëm nga Manchester United. Skuadra e Djajve të Kuq u kualifikua për në raundin e pestë të Kupës së Anglisë pasi mposhti Derbi County me rezultatin 3-1.

Janar 30, 2016


30 Janar, 2016

Vajza australiane lind pesënjakë

Kim Tucci lindi tashmë pesënjakët e saj, 4 vajza dhe një djalë. Vajza australiane u bë e famshme pikërisht për këtë shtatzëni. Të gjithë fëmijët lindën në vetëm dy minuta, dhe lajmi u bë publik nga vetë prindërit, Kim dhe ... Lexo »

Janar 30, 2016
30 Janar, 2016

Leonora Jakupi dhe Gold AG me bashkëpunim

Gold AG ka paralajmëruar bashkëpunimin me këngëtaren Leonora Jakupi.Kënga është duke u punuar në studion e Arbasound e thashethemet për një duo mes tyre kanë qarkulluar kohë më parë por tani po konkretizohen.Jakupi ka bere nje pushim ne tregun ... Lexo »

Janar 30, 201630 Janar, 2016

Bowie ia la milionat dados!

Pasuria e David Bowiet është ndarë për pjesëtarët e testamentit të tij, i cili është dorëzuar të premten në Gjykatën e Nju Jorkut.Gruaja e tij, Imani, dhe dy fëmijët e tij kanë trashëguar prona dhe pasuri në vlerë afro ... Lexo »

Janar 30, 201630 Janar, 2016

Zbulohen detajet e dasmës së Gaga-s

Burime pranë Lady Gaga-s dhe Taylon Kinney, kanë thënë se çifti do të lidhë kurorë në Itali. Pavarësisht faktit se ata kanë qënë mjaft të rezervuar për detajet e dasmës së tyre, ato tashmë janë bërë publike.Ajo do të ... Lexo »

Janar 30, 2016


30 Janar, 2016

Klaudia Pepa në klipin e Stevie Wonder

Më në fund është publikuar klipi i Stevie Wonder. Bëhet fjalë për “Carry On”, një bashkëpunim i Mao Ottayeck dhe Stevie Wonder, një këngë e vitit 2009, por klipi i së cilës është ripunuar, duke shfaqur në edhe balerina ... Lexo »

Janar 30, 2016