9 Gusht, 2016

Rita uron Majlindën

Rita Ora është shprehur e lumtur për suksesin e Majlinda Kelmendit në Lojërat Olimpike të Rios. Kjo e fundit u bë sportistja e parë që fiton një medalje ari, ndërsa Ora i ka bërë një dedikim në llogarinë e ... Lexo »

Gusht 09, 20169 Gusht, 2016

Propozim për martesë në Rio 2016

Propozim për martesë në fushë mes dy vajzave lesbike, në përfundim të një ndeshje rugby për femrat, mes Australisë dhe Zelandës së Re, gjatë lojërave olimpike Rio 2016. Pas përfundimit të ndeshjeve, përgjegjësja për skuadrën e Brazilit, Marjorie Enya ... Lexo »

Gusht 09, 2016


9 Gusht, 2016

Young Zerka publikon bashkëpunimin me Nayanda

Vetëm pak ditë pasi solli projektin e përbashkët me Ronela Hajatin, Young Zerka ka publikuar një tjetër këngë. “Uhh Baby” mban titullin kënga, e cila është bashkëpunim mes artistit shqiptar dhe Nayanda nga “Brick and Lace”, shkruan GazetaExpress. Pjesë e projektit ... Lexo »

Gusht 09, 2016