Nicole Kidman puth në buzë kolegun në sy të bashkëshortit të saj

Mbrëmjen e së dielës u ndanë çmimet Emmy dhe eventi ishte i mbushur plot me surpriza e të papritura.

Ishte një veprim i yllit të Hollywood Nicole Kidman që i habiti të gjithë dhe video bëri xhiron e botës.

Aktorja me famë botërore puthi në buzë kolegun e saj Alexander Skarsgård, në sy të bashkëshortit të saj Keith.

Kur dëgjoi se Alexander, i cili  ka luajtur rolin e bashkëshortit të Kidman në filmin ‘Big Little Lies’, fitoi çmimin Emmy aktorja u entuziazmua dhe kur po ngjitej në skenë i preku me dashuri fytyrën duke i dhënë një puthje në buzë.

Aspak xheloz, nga shfaqja e dashurisë së gruas së tij ndaj një burri tjetër, Keith shihej duke qeshur dhe duartrokitur ndërsa qëndronte pranë tyre.

 Alexander Skarsgård, Nicole Kidaman dhe bashkëshorti i saj Keith

Alexander Skarsgård, Nicole Kidaman dhe bashkëshorti i saj Keith

 Nicole Kidaman dhe kolegu i saj  Alexander Skarsgård

Nicole Kidaman dhe kolegu i saj Alexander Skarsgård

 Nicole Kidaman dhe kolegu i saj  Alexander Skarsgård

Nicole Kidaman dhe kolegu i saj Alexander Skarsgård

 Nicole Kidaman dhe kolegu i saj  Alexander Skarsgård

Nicole Kidaman dhe kolegu i saj Alexander Skarsgård

 Nicole Kidaman dhe bashkëshorti i saj Keith

Nicole Kidaman dhe bashkëshorti i saj Keith