Neoni Kylie Jenner

Kylie Jenner mori masa që të binte në sy mes turmës që ishte mbledhur në festivalin Coachella, duke zgjedhur një ngjyrë fosforeshente për flokët e saj.

Ylli i spektaklit “Keeping up with the Kardashians” e tregoi look-un e saj të ri në profilin e saj në Instagram.

Pra, nëse mendonit se ajo i kishte provuar të gjitha ngjyrat për flokët, 19-vjeçarja zgjodhi këtë herë modelin më të guximshëm, duke iu dhënë një një shkëlqim të veçantë.

Nëse do ta përkufizonim, koka e Kylie dukej si një top tenisi dhe vetë ajo një nga fotot në profilin e saj në Instagram e shoqëronte me një top të tillë në versionin emoji.