Në pishinë me Ariel Winter

I pëlqen shumë që të postojë foto të “nxehta” nëpër rrjetet sociale dhe Ariel Winter nuk i zhgënjeu ndjekësit e saj ditën e dielë.

Aktorja 19-vjeçare ndau me fansat disa foto me bikini, gjatë një dite relaksi në pishinë.

Ylli i serialit “The Modern Family” dukej e mrekullueshme e shtrirë në një kamardare në formë pice.