Ndryshe nga Beyonce, motra e saj publikon foton me defekte në fytyrë

Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim perfekte divën e muzikës pop, Beyonce. Edhe ajo si çdo njeri ka defekte dhe probleme, por që gjithmonë shfaqet e kuruar.

Nga ana tjetër motra e saj, Solange Knowles, duket se nuk e ka problem që të publikojë edhe një foto të sajën ku nuk duket shumë në formë.

Paparacët e kanë publikuar fillimisht këtë foto, por ajo si për çudi më pas e ka postuar në Instagram.

“Selfie im i preferuar, dhe ai që i qëndron më shumë besnik vetes time”,-shkruan Solange bashkangjitur fotos.

my favorite (and most true to myself) selfie ??? lol

A post shared by Solange (@saintrecords) on