Naomi Campbell tundon me transparencë

Me një trup që do e admironte çdo vajzë 20- vjeçare, supermodelja Naomi Campbell rrëmbeu gjithë vëmendjen mbi vete gjatë prezantimi të Vogue Arabia, në Katar këtë të martë.

naomi1

47- vjeçarja parakaloi si një divë e vërtetë në muzeun e artit islamik në Doha, ku e veshur me një fustan transparent, rrëmbeu vëmendjen e fotografëve mbi vete.

Naomi ishte zgjedhur si imazh i revistës dhe padiskutim që nuk zhgënjeu. Që të gjithë mbanin radhë për t’u fotografuar me të, përfshirë dhe princeshën Deena Aljuhani Abdulaziz.