Motrat më të famshme shqiptare…

Jo vetëm bukuria është e trashëgueshme por edhe talenti. Gjithashtu shpesh fëmijët e një familjeje për shkak të kohës që ndajnë bashkë, kanë edhe të njëjtat pasione. Ashtu siç kanë disa vajza shumë të bukura shqiptare, që në botën e showbiz-it janë future dyshe, nga dy për shtëpi. E sigurisht edhe fakti që janë prezantuar në shumës, i ka ndihmuar që të jenë edhe më të famshme. Më poshtë po iu sjellim një album me motrat më seksi shqiptare. Renditja është e rastësishme, pasi për ne të gjitha e meritojnë vendin e parë.

Irma dhe Eranda Libohova

hqdefault

b7aca7bf16a397a467fdb1a81e397eb9

LUANA & MARINA VJOLLCA

inis-ingrid

INIS & INGRIT GJONI

motrat-770x600

VIOLA & PETRULA SPIRO

11201194_955663584513684_7166527349615890816_n

GRETA & ENI KOCI

etrane-nora

NORA & ERA ISTREFI

motrat-ismaili

ADELINA & ZANFINA ISMAILI

16668055_10208491866917501_39818069_o

BESA & BORA KOKEDHIMA