Modelja e “Playboy” shfaq format

23-vjeçarja është e njohur për format e saj fizike duke spikatur edhe në konkursin australian të “Next Top Model”. Simone Holtznagel, tashmë pjesë e modeleve që pozojnë për “PlayBoy”, ka postuar në rrjetin social “Instagram” një foto, e cila ka marrë jo pak pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj. Duke pozuar me një pije në dorë, modelja e njohur duket e gëzuar dhe me vetëbesim ka shfaqur edhe njëherë format e saj.