Lori Hoxha na tregon shtëpinë e saj në Romë, por s’mund të hyjë brenda

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha ka një lidhje të ngushtë me Italinë, pasi vite më parë ajo jetoi dhe u shkollua në Romë.

Këto ditë të nxehta vere, bukuroshja bionde po bën një tur në Itali, ku rastësisht ka kaluar edhe nga shtëpia e saj e parë në Romë.

Lori ka postuar më pas një video në Snapchat kun a e tregon këtë super vilë që me siguri tashmë është e dikujt tjetër.

Ajo thjesht e ka shijuar nga jashtë ish-shtëpinë e saj, dhe me siguri i kanë ardhur në mendje kujtime mjaft të bukura që ka kaluar në atë shtëpi.