Ledri, Gjiko dhe Lumi B rikthehen me një këngë për Pablo Escobar

Reperët kosovarë Ledri, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi kanë sjellë në bashkëpunim një projekt të ri muzikor të titulluar ‘Pablo.’Kjo është një këngë dedikuar trafikantit të drogës ‘Pablo Escobar’, muzikën e së cilës e kanë marrë nga ‘Lock Doh.’Ky është një rikthim që kanë bërë pas një viti me hitin e tyre, Messi.