Kryeministri Rama takon në plazh dy këngëtaret seksi, ja çfarë shkruan për to

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook një foto ku ka pozuar me Eni dhe Greta Koçin. Duket se Rama dhe dy këngëtaret janë takuar në një vend bregdetar së bashku pasi një fakt të tillë e tregon edhe veshja e tyre.  Rama ka shkruar krahas fotos për Eni Koçin një zemër meqë ishte në krahun e tij të majtë dhe dy gishta me emoji për Greta Koçin, meqë ishte në krahun e tij të djathtë. Kujtojmë se Greta ka qenë kryetare e FRPD-së jo rrallë herë është shprehur negativisht për Ramën. Megjithatë krahas diferencave sa i përket politikës, duket se ka qenë pengesë për ta për të bërë një foto mjaft të qeshur.