Klaudia Pepa prek ëndrrën hollivudiane

Është padyshim një nga personazhet e cila duket se ka mjaft interes sa i përket publikut.

Ndarja e saj me koreografin Albi Nako bëri mjaft bujë, por mesa duket balerina Klaudia Pepa është duke vijuar aktivitetet e saj dhe gjithashtu rrugën për të qenë edhe më e njohur.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën tregon se ndodhet aktualisht në Hollywood, ndërkohë që duket mjaft e lumtur me pozën e saj. Pas Italisë të jetë ky synimi i radhës i balerinës Klaudia Pepa?