Kim Kardashian feston një tjetër sukses në rrjetet sociale

Fotot e saj të fundit, të ciliat pushtuan mediat online, ku ajo shfaqej me celulit, u bënë shkak që ajo të humbiste rreth 100 mijë fansa por Kim Kardashian i ka rifituar sërish këtë fansa, duke arritur në 100 milionë ndjekës.

“Nuk mund ta besoj që kam arritur 100 milionë ndjekës në Instagram, e gjitha kjo falë jush. Shihni 5 fotot e mia më të pëlqyer”, ka shkruar në një postim të bërë në “Twitter”, Kim. 36-vjeçara është personazhi i 6-të që ka mundur të bëjë këtë arritje pas Selena Gomez, Ariana Grande, Taylor Swift,  Beyonce dhe Cristiano Ronaldo.