Gjiko pëson aksident të rëndë

Reperi Asdren Gjikolli, i njohur me emrin artistik Gjiko, ka pësuar një aksident të rëndë. Aksidenti ka ndodhur në tunelin e Kalimashit dhe  vetura e tij është përplasur me një kamion. Vetura e Gjikos është dëmtuar rëndë. Burime të Telegrafit njoftojnë se këngëtari ishte duke shkuar për në Shqipëri në momentin kur ka ndodhur aksidenti. Ai duhej të mbante një koncert në Velipojë. Nga fotografitë e siguruara nga Telegrafi, shihet se vetura e tij është dëmtuar rëndë.

gjiko2