Enca surprizon fansat, zhvishet dhe i nxjerr të gjitha në Instagram

Qëkur është bërë pjesë e showbiz-it, këngëtarja Enca Haxhia ka treguar se është krenare që është një vajzë me forma te theksyara trupore.  Këtë gjë ajo nuk ka ngurruar që herë pas here ta tregojë përmes foto dhe videove të postuara në rrjetet e saj sociale.Në imazhet e reja këngëtarja me siguri i ka lënë me gojë hapur ndjekësit e saj, pasi shihet vetëm me reçipeta duke kënduar këngën e saj të re të cilën nuk e ka zbuluar ende, ndërkohë që kamerën e fokuson në pjesën e dekoltesë.Ndërsa në një tjetër postim Enca ul pantallonat duke treguar edhe të brendshmet. “Jo masa 0, por sërish masa seksi”, shkruan këngëtarja në postimin provokues.