Eleni Foureira tashmë ka yllin e saj në “Walk of Fame”

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Fureira tashmë ka yllin e saj në “Walk of Fame”, bulevardin e të famshmëve të Qipros në Agia Napa.
Eleni shkëlqeu në Eurosong dhe ylli i saj figuron tashmë përkrah yjeve të tjerë si Snoop Dogg dhe Luis Fonsi.