Del traileri i “Thor: Ragnorak”

“Thor” rikthehet. Marve Studios ka publikuar trailerin e ri për filmin e ardhshëm “Thor: Ragnorak”.

Traileri i filmit tregon Chris Hemsworthin në rolin e Thorit, si dhe Cate Blanchetin në rolin e Helas.

Filmi i ri do të debutojë në nëntor.

Ky është traileri i ri i filmit: