WTF!?

11 Janar, 2016

Anulon koncertet, Tuna në depresion?

Tuna ka disa kohë që nuk po shfaqet në koncerte dhe as ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. “Express rozë” raporton se këngëtarja nga Maqedonia po kalon një gjendje të rëndë depresive. Burime pranë artistes i thanë gazetarëve ... Lexo »

Janar 11, 2016