Uncategorized

21 Janar, 2017

Një lajm i keq për fansat e Harry Potter!

Në korrik të vitit të kaluar krijuesja e Harry Potter J.K.Rowling vuri në skenën teatrale një produksion të veçantë të Harry Poter i cili quhej “Harry Potter and the Cursed Child”. Të mahnitur nga ky krijim teatral mijëra fansa kanë ... Lexo »

Janar 21, 2017


16 Janar, 2017

Nicole Kidman shkon tap në "Golden Globes"

Në një shkrim të publikuar nga revista "Woman’s Day", këtë javë, aktorja hollivudiane Nicole Kidman përflitet se e ka tepruar me pijen para se të fillonte ceremonia "Golden Globes" më 8 janar në Hollywood.Aktorja e nisi mbrëmjen e saj ... Lexo »

Janar 16, 201715 Janar, 2017

Shikoni si ka qenë Lorik Cana i vogël

Me veshje kombëtare dhe vetëm 6-vjeç, ikona e futbollit shqiptar, Lorik Cana, ka postuar një foto në Instagram. “Unë në moshën 6-vjeçare. Krenar me plis. Shqiptar. Dardan. Kosova është Shqipëri”, ka shkruar Cana. Kjo foto është realizuar në qytetin e tij ... Lexo »

Janar 15, 2017

5 Janar, 2017

Lori Hoxha me "pushime" në krevat

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku ka njoftuar fansat se gjendet në krevat dhe e sëmurë. “Për momentin në krevat me temperaturë por kujtimet më mbajnë ngrohtë. Ditëlindja ime e 23-të”, ... Lexo »

Janar 05, 2017


5 Janar, 2017

Fergie “çmend” plazhin me trupin e saj

Edhe pse 41 vjece, Fergie vazhdon të ketë një trup vërtetë të mrekullueshëm. Këngëtarja është duke kaluar pushimet dimërore me bashkëshortin, Josh Duahmel, ku e veshur me bikini “çmendi” plazhin e Maui. Çifti dukej tepër i lumtur dhe po e shijojnë ... Lexo »

Janar 05, 2017


4 Janar, 2017

"Skandërbeg" së shpejti në Digitalb

Digitalb së shpejti do të lansojë serialin e ri “Skandërbeg” I cilësuar si një prej serialeve më serioze dhe unikë të prodhuar ndonjëherë në Ballkan, e kjo sipas kompanisë së distribucionit “Mercury Films”, e cila tashmë ka marrë përsipër edhe ... Lexo »

Janar 04, 2017