Uncategorized

5 Janar, 2017

Lori Hoxha me "pushime" në krevat

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku ka njoftuar fansat se gjendet në krevat dhe e sëmurë. “Për momentin në krevat me temperaturë por kujtimet më mbajnë ngrohtë. Ditëlindja ime e 23-të”, ... Lexo »

Janar 05, 2017


5 Janar, 2017

Fergie “çmend” plazhin me trupin e saj

Edhe pse 41 vjece, Fergie vazhdon të ketë një trup vërtetë të mrekullueshëm. Këngëtarja është duke kaluar pushimet dimërore me bashkëshortin, Josh Duahmel, ku e veshur me bikini “çmendi” plazhin e Maui. Çifti dukej tepër i lumtur dhe po e shijojnë ... Lexo »

Janar 05, 2017


4 Janar, 2017

"Skandërbeg" së shpejti në Digitalb

Digitalb së shpejti do të lansojë serialin e ri “Skandërbeg” I cilësuar si një prej serialeve më serioze dhe unikë të prodhuar ndonjëherë në Ballkan, e kjo sipas kompanisë së distribucionit “Mercury Films”, e cila tashmë ka marrë përsipër edhe ... Lexo »

Janar 04, 2017
31 Dhjetor, 2016

Scherzinger humb mundësinë për "Beywatch"

Në një intervistë të dhënë për revistën "Glamour", këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger është shprehur se dëshironte që të ishte vajza e re e "Beywatch"."Ndoshta nuk duhet ta them këtë, por unë nisa të ushtrohesha fizikisht çdo ditë, e ... Lexo »

Dhjetor 31, 201628 Dhjetor, 2016

"Ponja" rikthehet sërish në skenë

Personazhet e interpretuara prej saj, si Adela e vogël apo Ponja kanë ngelur të ngulitura në memorien tonë. Pas vitesh të tëra mungese, aktorja Ervina Kotolloshi ka vendosur të rikthehet në skenën shqiptare. Këtë e ka bërë të ditur ... Lexo »

Dhjetor 28, 2016