Uncategorized

Motrat më të famshme shqiptare…

Jo vetëm bukuria është e trashëgueshme por edhe talenti. Gjithashtu shpesh fëmijët e një familjeje për shkak të kohës që ndajnë bashkë, kanë edhe të njëjtat pasione. Ashtu siç kanë disa vajza shumë të bukura shqiptare, që në botën ... Lexo »

Shkurt 11, 201727 Janar, 2017

Kujdes kë quani të shëmtuar në shkollë…

Këta njerëz janë tërheqës dhe sharmantë, ata me krenari pozojnë dhe buzëqeshin përpara kamerave, dhe gëzojnë vëmendjen e mijëra njerëzve anë e mbanë botës. Por vite më parë këta njerëz kanë qënë adoleshentë të thjeshtë me problemet, shqetësimet dhe ... Lexo »

Janar 27, 2017


21 Janar, 2017

Një lajm i keq për fansat e Harry Potter!

Në korrik të vitit të kaluar krijuesja e Harry Potter J.K.Rowling vuri në skenën teatrale një produksion të veçantë të Harry Poter i cili quhej “Harry Potter and the Cursed Child”. Të mahnitur nga ky krijim teatral mijëra fansa kanë ... Lexo »

Janar 21, 2017


16 Janar, 2017

Nicole Kidman shkon tap në "Golden Globes"

Në një shkrim të publikuar nga revista "Woman’s Day", këtë javë, aktorja hollivudiane Nicole Kidman përflitet se e ka tepruar me pijen para se të fillonte ceremonia "Golden Globes" më 8 janar në Hollywood.Aktorja e nisi mbrëmjen e saj ... Lexo »

Janar 16, 201715 Janar, 2017

Shikoni si ka qenë Lorik Cana i vogël

Me veshje kombëtare dhe vetëm 6-vjeç, ikona e futbollit shqiptar, Lorik Cana, ka postuar një foto në Instagram. “Unë në moshën 6-vjeçare. Krenar me plis. Shqiptar. Dardan. Kosova është Shqipëri”, ka shkruar Cana. Kjo foto është realizuar në qytetin e tij ... Lexo »

Janar 15, 2017