Sport

sport

15 Qershor, 2016

Francë-Shqipëri, sfida që vendos shumë

Mbrëmjen e sotme në 21:00, në “Velodrom” Shqipëria do të ndeshet me organizatorët e Euro 2016 në një sfidë mjaft delikate ndaj një kundërshtari pretendent për të fituar Kampionatin Europian. Humbja në këtë ndeshje për Shqipërinë do të na ... Lexo »

Qershor 15, 2016


9 Qershor, 2016

Tronditet futbolli gjerman, vdes Lewandowski

Ka vdekur në moshën 44-vjeçare trajneri i njohur gjerman, Sascha Lewandowski, ndërsa arsyet janë ende misterioze. Ish-trajneri i Bayer Leverkusen është gjetur i vdekur në banesën e tij në Bochum, ndërsa policia po vijon punën hetuese. Trajneri 44 vjeçar gjerman së ... Lexo »

Qershor 09, 20167 Qershor, 2016

Kombëtarja “zgjohet” me stërvitje

Kombëtarja shqiptare ka nisur në orët e para të mëngjesit stërvitjen e dytë në prag të fillimit të Kampionatit Europian të futbollit. Gjithçka ka nisur nën mbikëqyrjen e trajnerit De Biasi dhe ndihmësve të tij dhe seanca do të zgjasë ... Lexo »

Qershor 07, 2016