Sport

sport

1 Qershor, 2016

Si po e feston Ronaldo triumfin e radhës?

Pasi rrëmbeu për të tretën herë trofeun e Champions League-ës, futbollisti i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka shkuar në Ibiza për të festuar me miqtë e tij. 31-vjeçari është fotografuar teksa shijonte diellin në një jaht luksoz, pushime të cilat ... Lexo »

Qershor 01, 2016


30 Maj, 2016

Shikoni stërvitjen speciale të Kombëtares

Ndërkohë që Kampionati Europian po afron dhe të gjithë sytë e shqiptarëve janë drejtuar nga ata, djemtë e kombëtares po bëjnë çmos për të mos zhgënjyër. Ky mëngjes ka nisur ndryshe për to. "Stërvitje speciale për skuadrën speciale" shkruhet ... Lexo »

Maj 30, 2016