Sport

sport
23 Korrik, 2016

Martohet Mario Gomez

Sulmuesi gjerman, Mario Gomez, është martuar me modelen 37 vjeçare Carina Wanzung. Mario Gomez i ka dhënë fund beqarisë.Sulmuesi i shumë skuadrave të njohura evropiane është martuar sot me modelen Carina Wanzung. Gomez dhe Wanzung ishin në lidhje qe tre vite ... Lexo »

Korrik 23, 201614 Korrik, 2016

FIFA surprizon Kosovën dhe Shqipërinë

Kombëtarja shqiptare fiton 5 pozicione në klasifikim e përmuajshëm të FIFA-s. Skuadra e drejtuar nga Gianni De Biasi e sheh veten në vendin e 37 të kësaj renditjeje me 667 pikë. Paraqitja e mirë në Euro 2016, ku Shqipëria arriti ... Lexo »

Korrik 14, 2016