Lajme Serioze

Lajme Serioze

12 Janar, 2016

Genta rrezikon burgun

Këngëtarja Genta Ismajli mund të arrestohet nga policia e Kosovës. Këngëtarja e cila u bë pjesë e mediave pas një fotografie ku shihet me armë, mund të jetë objekt i hetimit për policinë e Kosovë. Të postosh fotografi me ... Lexo »

Janar 12, 201612 Janar, 2016

Bleona "puc" nga vaska!

E zhytur në një vaskë plot shkumë, këngëtarja Bleona Qereti ka paralajmëruar vajtjen e saj në Las Vegas. Bleona e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka postuar këto fotografi në rrjetin Instagram. “Cili është nënshkrimi i juaj? Dollar!! ... Lexo »

Janar 12, 2016
11 Janar, 2016

Salsano Rrapi bëhet baba

Aktori i njohur Salsano Rrapi dhe partnerja e tij Erjona Kakeli, janë bërë prindër të një vajze ditën e dielë. Ende nuk dihet emri i vajzës dhe as detaje të tjera, pasi të dy aktorët janë treguar shumë të ... Lexo »

Janar 11, 2016

11 Janar, 2016

Gati projektligji për regjistrimin e emigrantëve

Qeveria do të dorëzojë në Kuvend projektligjin për identifikimin dhe regjistrimin e shtetasve që jetojnë në emigrim.Projektligji do të krijojë një regjistër unik regjistrimi përmes të cilit do t’i garantohet çdo shtetasi shqiptarë, që jeton jashtë Shqipërisë shërbimet shtetërore ... Lexo »

Janar 11, 2016