Lajme Serioze

Lajme Serioze

23 Janar, 2016

Johnny Depp sërish baba?

Ata kujdesen gjithmonë që jetën private ta kenë të shenjtë, por burimet thonë se Johnny Depp do të bëhet së shpejti baba. Burimet pranë çiftit të suksesshëm thonë se Johnny Depp dhe Amber Heard mund të jenë në pritje ... Lexo »

Janar 23, 2016
22 Janar, 2016

Fejohet Mariah Carey

Mariah Carey është fejuar me miliarderin James Packer pas nje njohje te shkurtër. Miliarderi australian i propozoi asaj mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Nju Jorkut duke iu ulur në gjunjë këngëtares. James organizoi një darkë private me ... Lexo »

Janar 22, 201622 Janar, 2016

Një gjyshe si Marjana Kondi

Aktorja e humorit, Marjana Kondi, është bërë gjyshe. Mund t’iu duket çudi, meqenëse duket mjaft në formë dhe e re për të patur këtë status, por e bija,  e ka gëzuar duke sjellë në jetë një bebushe të vogël. ... Lexo »

Janar 22, 2016