Lajme Serioze

Lajme Serioze

10 Gusht, 2017

Aksidentohet rëndë Eduart Ndocaj

Deputeti i Parlamentit shqiptar ka pësuar një aksident automoblistik duke udhëtuar me makinë. Ndocaj ka publikuar në rrjetin social Facebook, pamjet e makinës së dëmtuar rëndë nga aksidenti. Ai jep lajmin e mirë se lëndimet e marra kanë qenë të ... Lexo »

Gusht 10, 2017

4 Gusht, 2017

Tiranë, digjet strehëza e komunitetit LGBT

Shtëpia ku strehohen përfaqësues të komunitetit LGBT të cilët dhunohen nga familjarët e tyre dhe shoqëria pêr shkak të orientimit seksual është përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Pamjet janë siguruar  nga Channel One. Flakët kanë rënë rreth orës ... Lexo »

Gusht 04, 2017