Lajme Serioze

Lajme Serioze
23 Gusht, 2017

Gjendet trupi pa kokë i gazetares suedeze

Një bust pa kokë i gjetur në ujërat e Danimarkës është identifikuar si gazetarja suedeze Kim Wall. Policia daneze deklaroi se ADN-ja e bustit përputhej me atë të marrë nga krëhëri dhe furça e dhëmbëve të përdorura nga gazetarja. Sipas kreut ... Lexo »

Gusht 23, 201721 Gusht, 2017

Ndahet nga jeta ish-kryeministri i Kosovës

Ndahet nga jeta në moshën 63-vjeçare ish-kryeministri i Kosovës. Indeksonline shkruan se Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë sot në orët e para të mëngjesit. Rexhepi prej muajsh ndodhej në koma në një spital në Turqi pas sulmeve të pësuara në tru. ... Lexo »

Gusht 21, 2017