Lajme Serioze

Lajme Serioze

31 Mars, 2017

Aktorja e njohur shfaq format e saj seksi

Franceska Eastwood, një aktore amerikane ka shfaqur format e saj seksi kur ishte me pushime në plazhin e Malibusë.  23-vjeçarja dukej e tonifikuar në krahasim me një udhëtim të ngjashëm në 2013. Franceska e ka shijuar këtë udhëtim, pasi ... Lexo »

Mars 31, 2017


31 Mars, 2017

Rita Ora, pushime të nxehta në Maldive

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar disa foto të nxehta ndërsa po shijon pushimet në Maldive.Ajo është shfaqur me bikini duke treguar linjat e saj, si dhe duke provokuar me foto të nxehta. Duket se 26-vjecarja ... Lexo »

Mars 31, 201729 Mars, 2017

Filantropistja Shakira, ja ç’bën këtë radhë

Shakira lidhet edhe më shumë me Barcelonën. Këngëtarja kolumbiane, njëkohësisht e fejuara e mbrojtësit Gerard Pique, nënshkroi me drejtuesi e klubit katalanas një marrëveshje bashkëpunimi për ndërtimin e një shkolle në Barranquilla, një qytet që ndodhet në veri të ... Lexo »

Mars 29, 201729 Mars, 2017

Modelja që po “çmend” Instagramin

Ajo është një nga modelet më seksi në botë. JoJo Babi ka miliona ndjekës në rrjetin e saj social Instagram. Postimet e saj kanë  “çmendur” shumicën e ndjekësve. Nuk mund  të shmangim as nga komentet për trupin e saj perfekt.

Mars 29, 201729 Mars, 2017

Brad Pitt flirton me Sandra Bullockun

Brad Pitt, pas ndarjes nga ish- bashkëshortja Angelina Jolie është përfolur për marrëdhënie me shumë emra të ekranit, por tani është zbuluar se me kë del aktori.Sipas burimeve të afërta, Sandra Bullock, një aktore po aq e suksesshme sa ... Lexo »

Mars 29, 201729 Mars, 2017

Eni Koçi zgjohet e mbuluar nga dhuratat

Këngëtarja Eni Koçi, këto ditë është në Amerikë për disa koncerte së bashku me të motrën e saj Greta Koçi, por sot, ajo është zgjuar e mbuluar me dhurata.Eni ka postuar një foto pranë një arushi pellush shumë të ... Lexo »

Mars 29, 2017