Kuriozitete

26 Janar, 2016

Futboll : 11 kopjet më të bukura prind-fëmijë

Disa thonë që futbollistë lind, dhe më pas bëhesh, të tjerë mendojnë ndryshe. Por të kesh babain një futbollist të njohur ta bënë edhe më të thjeshtë karrierën për të ecur në gjurmët e tij. a.eg-henryharrison-element-1,a.eg-henryharrison-element-2{-webkit-transition:all .4s linear; ... Lexo »

Janar 26, 2016