Kuriozitete23 Shtator, 2017

Njihuni me Fridën, qenin hero

Teksa bilanci i viktimave në Meksikë fatkeqësisht shtohet nga dita në ditë, ekipet e shpëtimit po bëjnë të pamundurën duke kërkuar për të mbijetuar mes rrënojave. Gjithashtu në këtë nismë janë bashkuar edhe miqtë me katër këmbë. Një ndër ... Lexo »

Shtator 23, 2017


26 Prill, 2017

Disney: Mësoni se kur del filmi Frozen 2

Seria e dytë e filmit mjaft të dashur Frozen, tashmë ka një ditë zyrtare. Sipas Disney, “Frozen 2” do të dalë zyrtarisht më 27 nëntor të 2019.  Regjisorët Chris Buck dhe Jennifer Lee do ti rikthehen animacionit të famshëm të ... Lexo »

Prill 26, 2017