Filma


19 Qershor, 2017

Premiera e “Transformers”

Mark Wahlberg dhe kolegët e tij u mblodhën në Londër për premierën globale të filmit që i bëri bashkë të gjithë, “Transformers: The Last Knight”. I fundit i serise së 5 filmave aksion të regjisorit Michael Bay thuhet të jetë ... Lexo »

Qershor 19, 201712 Qershor, 2017

Rikthehet “Alias” me Jennifer Garner?

Kanë kaluar dhjetë vjet nga episodi final i “Alias”. Fansat e serialit të krijuar nga J.J. Abrams i kanë sugjeruar përherë që të sjellë në ekran aventura të reja për agjenten Sydney Bristow (Jennifer Garner), që në seritë finale ... Lexo »

Qershor 12, 201710 Qershor, 2017

Përfundojnë xhirimet e “Tomb Raider”

Kapitulli i ri i historisë së Lara Croft do të vijë në kinematë botërore në muajin maj të vitit 2018. Regjisori Roar Uthaug njoftoi zyrtarisht përfundimin e xhirimeve të filmit të ri “Tomb Raider”, me protagoniste fituesen e çmimit ... Lexo »

Qershor 10, 2017