Filma


12 Qershor, 2017

Rikthehet “Alias” me Jennifer Garner?

Kanë kaluar dhjetë vjet nga episodi final i “Alias”. Fansat e serialit të krijuar nga J.J. Abrams i kanë sugjeruar përherë që të sjellë në ekran aventura të reja për agjenten Sydney Bristow (Jennifer Garner), që në seritë finale ... Lexo »

Qershor 12, 201710 Qershor, 2017

Përfundojnë xhirimet e “Tomb Raider”

Kapitulli i ri i historisë së Lara Croft do të vijë në kinematë botërore në muajin maj të vitit 2018. Regjisori Roar Uthaug njoftoi zyrtarisht përfundimin e xhirimeve të filmit të ri “Tomb Raider”, me protagoniste fituesen e çmimit ... Lexo »

Qershor 10, 2017


9 Qershor, 2017

Dështon filmi i fundit i Tom Cruise

Filmi i fundit i Tom Cruise, “Mumja”, nuk e bind kritikën. “Ka disa momente të këndshme, – thotë Peter Bradshaw i “the Guardian”, – por përgjithësisht është një rrëmujë e vërtetë”. “Komplote që zgjaten si gjymtyrë në kalbëzim, një lëmsh idesh ... Lexo »

Qershor 09, 20176 Qershor, 2017

“Saved by the Bell” do të ketë vazhdim?

Një ndër aktoret e serialit tepër të ndjekur të viteve ’90 u shpreh shumë entuziaste ndërsa fliste për filmin që i dha hovin karrierës së saj dhe të të gjithë aktorëve protagonistë. Elizabeth Berkley tha gjatë një interviste: “Jemi të ... Lexo »

Qershor 06, 2017


3 Qershor, 2017

Julia Roberts debuton në një serial

Qëkur u njoftua debutimi i saj në një serial televiziv, nisi një betejë për të siguruar të drejtat. Tani Julia Roberts do të jetë në serialin “Today Will Be Different”, i cili do të transmetohet në HBO. Ky serial ... Lexo »

Qershor 03, 2017