Filma

24 Korrik, 2018

Rikthimi i Mary Poppins

Në ekranin e madh e kemi parë si mbretëresha Viktoria apo vajza në tren, teksa në sytë e kritikes ra me dramën horror “A Quiet Place”. Por roli i jetës ka ardhur tani për britaniken Emily Blunt. 35-vjeçarja që ka ... Lexo »

Korrik 24, 2018

19 Korrik, 2018

“Narcos” vjen me ndryshime të mëdha

Sezoni më i ri i serialit “Narcos” do të vijë më një ndryshim të madh. Tre sezonet e para janë mbyllur me kartelin e Medellinit dhe oficerët e zbatimit të ligjit për të kapur lordin e drogës Pablo Escobar. Sipas “Deadline”, ... Lexo »

Korrik 19, 2018